Wynajem sali

„Stolarnia", czyli rodzinne miejsce na Twoją imprezę!


Przedstawiamy Państwu „STOLARNIĘ", czyli nowe miejsce spotkań dzieci, młodzieży i dorosłych. Prócz zajęć z naszej oferty, dysponujemy także wszechstronnym miejscem w pięknej, świeżo wyremontowanej kamienicy przy ul. Rynek 21 w Swarzędzu.

Na własną rękę lub z naszą pomocą możesz zorganizować:   

 • rodzinne imprezy okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
 •  18-nastkę, chrzciny, urodziny spotkania klubowiczów, 
 •  wykłady, prelekcje, bankiety 
 •  lub też spotkanie z prowadzonymi przez nas zajęciami ( np. zajęcia ceramiczne, czy tańce orientalne), w doborowym towarzystwie, przy dobrej muzyce i kawie

  Lokal składa się z trzech sal, w których.znajduje się : kącik kuchenny ( ekspres do kawy, mikrofala, płyta grzewcza, piekarnik, lodówka), sala na potańcówkę i miejsce, do posiedzenia przy stole. Do Państwa dyspozycji będą stoły, krzesła i naczynia oraz miejsce na szwedzki stół.
  Dodatkowo, z tyłu lokalu znajduje się zielony ogródek, w którym można w okresie letnim urządzić grilla.
  Zapewniamy nagłośnienie.Wszystko to zlokalizowane w pięknej przestrzeni , oraz zabytkowej swarzędzkiej zabudowie z bezpośrednim dostępem na zewnątrz, gdzie w spokoju można zapalić papieroska. ;)
Wspaniałe, przytulne i nastrojowe miejsce w centrum miasta  Swarzędz.
Z Centrum Poznania, 15 minut samochodem ( parking tuż przed lokalem )  lub autobusem dostępnym przez cały dzień i noc  ( odległość do przystanku - 100 metrów)! Cennik:    
 • Wieczorne imprezy weekendowe - tylko 1100 zł! ( cena za wynajęcie całego lokalu ) 
  w ciągu dnia w wybrane godziny - pierwsza godzina 120 zł, każda następna 70 zł ( Istnieje możliwość zmiany i negocjowania warunków )


Nie czekaj!

Rezerwuj  termin i ciesz się zabawą z rodziną i przyjaciółmi!

 


2017-10-23 10:20:00 Wanat Ewa